KONTAKT

Zapraszam do kontaktu przez e-mail lub sms:


e-mail: kontakt@elizawajdi.pl
SMS: +48 604 830 696

Administrator danych osobowych, tj. Eliza Sobuta-Wajdi Centrum Promocji Zdrowia ALMEDICA ul. Wł. Łokietka nr 8b, lok. 3, 30-010 Kraków, NIP: 646-197-40-22, REGON 276528402, informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych zawarte jest w Polityce prywatności

DOKŁADNY ADRES:

Centrum Promocji Zdrowia Almedica

ul. Wł. Łokietka 8B/3,

Fabryka Czekolady,

30-010 Kraków

CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA ALMEDICA to miejsce holistycznej pracy z ciałem i emocjami. Centrum założyłam w 2006 roku z myślą wspierania osób poszukujących drogi do swojego zdrowia z zastosowaniem nieinwazyjnych i naturalnych metod. Z terapii i szkoleń w Almedica skorzystało wiele osób otwartych na holistyczne postrzeganie zdrowia oraz człowieka. Z Almedica współpracują specjaliści z dziedzin związanych z szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną i terapią w paradygmacie holistycznym. 

Obecnie w Centrum prowadzone są programy terapeutyczne i szkolenia dla kobiet oraz dzieci. Mają na celu wsparcie w profilaktyce zdrowotnej, jak również w radzeniu sobie z trudnymi emocjami oraz pomoc w osiągnięciu wewnętrznej równowagi – swojego Balansu. Uczą, jak wprowadzać zdrowe nawyki do swojego życia oraz jak stosować autoterapię – aby żyć zdrowiej i szczęśliwiej.  

Sesje terapeutyczne i szkoleniowe są prowadzone indywidualnie, co pozwala na ich dostosowanie do potrzeb każdej osoby. Bazują na długoletnim doświadczeniu w stosowaniu sprawdzonych i skutecznych metod pracy z ciałem i emocjami wywodzących się ze Wschodu – Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (m.in. refleksologia, akupresura, aurikuloterapia, dietetyka energetyczna, medytacja) oraz metod współczesnej nauki Zachodu (m.in. psychologii zdrowia, psychoterapii integratywnej, psychosomatoterapii, psychodietetyki, mindfulness, wellness i life coachingu). 

Organizowane są też szkolenia dla terapeutów m.in. z refleksoterapii oraz holistycznych metod profilaktyki zdrowotnej.

prowadzenie kursu Eliza refleksologia
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
load-1

Masz pytania dotyczące współpracy z Almedica?

Zapraszam do śledzenia social mediów

Zapraszam do obserwacji mojego Fanpage'a oraz Instagrama,
dzięki którym można być na bieżąco ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

KONTO ING Bank

67 1050 1445 1000 0023 2475 2928