Odkryj swój emocjonalny archetyp.
Stwórz osobiste perfumy dobrostanu.

To Twój czas, na którym z moim wsparciem, możesz głębiej poznać siebie i nauczyć się, jak lepiej zaopiekować swoje emocje. Spotkamy się indywidualnie, przy dobrej herbacie, w bezpiecznej przestrzeni Szkoły Dobrostanu. 

Dowiesz się:

  • Jaki jest Twój osobisty emocjonalny archetyp wg Pięciu Przemian. Czy jesteś Kobietą Zimową, Wiosenną, Letnią, Jesienną, a może należysz do pory roku Dojo? 
  • Jak możesz radzić sobie z najtrudniejszymi dla Ciebie emocjami z perspektywy mądrości medycyny Wschodu i wiedzy psychologicznej Zachodu.
  • Jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne, by uzyskać stan relaksu i odprężenia, zmniejszyć lęk i napięcia.
  • Jak samodzielnie wykonać perfumydobrane do Twojego archetypu. Zrobisz je na naszym spotkaniu i zabierzesz ze sobą. Będą Twoim talizmanem dobrostanu, po który możesz sięgać zawsze, kiedy potrzebujesz.

Otrzymasz:

  • Skrypt z indywidualnymi wskazówkami, jak wspierać swoje samopoczucie.
  • Swoje spersonalizowane perfumy dobrostanu, z najwyższej jakości olejków eterycznych, które wykonasz na spotkaniu. 

Kto prowadzi:

Dr Eliza Wajdi – certyfikowany health&life coach EMCC, psychoterapeutka, terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz dyplomowana naturopatka. Od wielu lat pracuje, łącząc wiedzę psychoterapeutyczną z Tradycyjną Medycyną Chińską i aromaterapią.

Dla kogo:

  • Dla Kobiet, które pragną lepiej poznać siebie z perspektywy holistycznej i dowiedzieć się, jak wspierać swój emocjonalny dobrostan. 

Gdzie:

Warsztaty odbywają się w Szkole Dobrostanu, w Centrum Promocji Zdrowia Almedica w Krakowie przy ul. Łokietka 8b/3 (przy ul. Wrocławskiej).

Jak zarezerwować miejsce:

Zarezerwuj swoje miejsce, wykupując warsztat i napisz do mnie. Ustalimy dogodny termin oraz prześlę Ci ankietę i kilka pytań, które pozwolą mi przygotować spersonalizowany warsztat dokładnie dla Ciebie. Warsztat trwa 1,5 godziny.

Koszt warsztatu 280 zł (w cenie wszystkie materiały i olejki niezbędne do wykonania perfum).

AKTUALNIE BRAK MIEJSC. Jeśli jesteś zainteresowana, zapisz się na listę. Gdy pojawią nowe terminy, dowiesz się jako pierwsza.

Opinie o warsztatach w Szkole Dobrostanu:


Dziękuję bardzo za miło spędzony czas i owocne szkolenie w Szkole Dobrostanu.
Po latach pracy postanowiłam nauczyć się dbać o swoją równowagę między pracą a odpoczynkiem oraz wzmocnić odporność na stres.
Serdecznie dziękuję za przekazaną wiedzę z aromaterapii i masażu. Dzięki terapii naturalnej korzystam z darów natury, wzmacniam umysł i ciało.
Bezpośredni kontakt z kobietami na warsztacie i wymiana doświadczeń - POLECAM
Jolanta Kapera
Kraków

Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Obie prowadzące w bardzo profesjonalny sposób podzieliły się swoją szeroką wiedzą. Bardzo podobało mi się praktyczne zastosowanie olejków w masażu dłoni i możliwość nauczenia się techniki masowania.
Oprócz nowej wiedzy warsztat dał mi dużo dobrej energii i entuzjazmu, zapewne za sprawą magnetyzmu i profesjonalizmu prowadzących. Bez wątpienia będę polecać warsztaty znajomym, bo warto zrobić coś dla siebie w takim cudownym towarzystwie.
Joanna Ouerfelli
Kraków

Serdecznie polecam warsztaty "Aromaterapia i masaż dłoni". W kameralnej grupie, w przyjaznej , ciepłej atmosferze można się dowiedziec jak działają olejki eteryczne na nasze zmysły i ciało. Warsztat prowadzony w formie dwugłosu Eliza Wajdi -terapeutka, wykorzystująca w swoim gabinecie olejki oraz Joanna Mróz -specjalistka Aroma Touch cudownie się uzupełniają.
Podczas warsztatu otrzymujesz wiedzę o olejkach najwyższej jakości i jak je zastosować w życiu codziennym oraz wesprzeć terapię, czy pracę z ciałem. Do kompletu nauka masażu dłoni z użyciem olejków. Warsztat przydatny dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoja jakość życia przy użyciu naturalnych metod.
Małgorzata Chodzińska
Kraków