Ania Wierzba Ciała Przestrzeń

Nazywam się Anna Wierzba

Specjalizuję się w terapiach holistycznych: Technika Bowena, Terapia czaszkowo-krzyżowa, Terapia Polarity, Access Consciousness.

Fascynują mnie terapie holistyczne, które postrzegają każdą osobę jako całość, bez rozdzielania ciała od serca i umysłu. Marzę aby każdy potrafił słuchać siebie, pozwalał sobie na wolne od oceniania odczuwanie, bycie w pełni obecnym i uważnym na sygnały płynące z przestrzeni ciała.

Wierzę w to, że każdy z nas ma zdolność do samoregeneracji i samouzdrawiania, jeśli tylko tak wybierze, stworzy ku temu sprzyjające warunki i zaufa mądrości swojego ciała.

Porozumiewam się z ciałem poprzez delikatny, uważny dotyk. Wszystkie metody, którymi pracuję są wspierające dla każdego (bez względu na wiek, również dla kobiet w ciąży i dzieci).

Jestem zakochana w Terapii Bowena. Jest to terapia manualna, w duchu less is more 🙂 Bardzo delikatna w odczuciu, a jednocześnie niezwykle silna w działaniu. Głęboko relaksująca, cudownie regenerująca, ale także pomocna w konkretnych przypadłościach. Zabieg jest dla ciała sygnałem do podjęcia działania, stwarza przestrzeń na zapoczątkowanie procesów naprawczych, budzi naturalną zdolność ciała do zdrowienia. Jestem dyplomowaną terapeutką Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim.

Cały czas zgłębiam tajniki terapii czaszkowo- krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. To subtelna metoda, która przywraca organizmowi równowagę, zwiększa jego zasoby i wspiera mechanizmy samoleczenia. Jest niezwykle pomocna w uwalnianiu wszelkich napięć i traum. Terapia polega na wzmacnianiu naturalnego rytmu i usuwaniu blokad w pływie płynu mózgowo-rdzeniowego, który niesie w sobie iskrę życia – informację o zdrowiu, i dostarcza ją do wszystkich komórek ciała.

Nieustannie zachwyca mnie niesamowita moc możliwości jakie oferuje Access Consciousness:
Access Bars. To niezwykły proces, który pomaga odnaleźć drogę do siebie, rozwinąć skrzydła i otworzyć się na OTRZYMYWANIE tego, co świat ma najlepszego do zaoferowania. Barsy pomagają uwolnić się od balastu zbędnych myśli czy przekonań, które blokują nasz potencjał.
 
Energetic Access Facelift to podarunek radości, lekkości, młodości i witalności dla  ciała. Access Facelift to odżywczy, energetyczny proces, który pozwala przywrócić Twojemu ciału poczucie harmonii i równowagi, a Tobie komfort, łatwość i przyjemność bycia w swoim ciele w pełnej akceptacji.

MTVSS jest jednym z najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiających i regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele. Proces ten ma ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, poprawia samopoczucie i wzmacnia siły witalne organizmu.

Z serca zapraszam, jestem dla Ciebie jeśli zechcesz podarować sobie wytchnienie, zanurzyć się w dobro- i błogostanie, odbyć podróż w głąb siebie.